گروه اورل کمپانی

پاسخ اكثر سوالات مشترك مشتریان؟

کشنده پلاک گرجستان چیست ؟این نوع کشنده ها ویژه حمل انواع بار در مسیر های بین المللی می باشد یعنی میتوانید فقط در مسیر های بین المللی کار کنید.
امکان دریافت بار از یک مقصد از یک شهر برای شهری دیگر در یک کشور دیگر می باشد . یعنی در صورتی که هر دو شهر در یک کشور باشد امکان انجام این عملیات حمل نمی باشد مثلا نمی توانید از تهران برای بندر عباس بار بری کرد و فقط باید یک سر بار خارج از کشور باشد.
که این نکته با توجه به نرخ کرایه ها در مسیر های بین المللی نقطه مثبت این کشنده ها می باشد.
آیا میتوانیم از هر شهری بارگیری کنیم برای کشور های خارجی ؟بله امکان بارگیری از هر شهری داخل هر کشوری هست.
سند به نام چه کسی میشود ؟با توجه به قوانین مالکیت کشور گرجستان هر شخصی امکان خرید و به نام زدن هر مالی را در کشور گرجستان دارد و نیاز به اقامت نمی باشد و فقط با پاسپورت سند مالکیت به نام خریدار می شود.
مدارک کار از جمله سیمر و کارنه و دوزبلاغ را از کجا بگیریم ؟شرکت اورل گرجستان تمامی مدارک را برای رانندگان خود بدون دریافت کارمزد صادر میکند .
آیا کارت هوشمند لازم دارد؟برای کار در مسیر های بین المللی نیازی به کارت هوشمند نیست اما در صورتی که کارت هوشمند داشته باشید خالی از لطف نیست.
نحوه سوخت گیری این نوع کشنده ها ؟برابر قوانین تمامی جایگاه ها موظف اند سوخت را به این کشنده ها به نرخ آزاد ارائه دهند.
سوخت در بقیه کشور های جهان تک نرخی می باشد.
یعنی این کشنده ها کارت سوخت ندارند.
بیمه این کشنده ها چگونه است ؟بیمه دقیقا مثل بیمه همه ماشین ها می باشد و در ایران میتوانید بیمه کنید.
بار از کجا تهیه کنیم ؟اورل کمپانی (شرکت عقاب ترابر ایرانیان) به اکثر کشور های ایران ارمنستان ، گرجستان ، آذربایجان ، روسیه ، بلاروس ، اکراین و... بار دارد و میتوانید نسبت به حمل این بار ها اقدام نمایید و چنانچه تمایل داشته باشید بار از جای دیگری هم تهیه کنید از نظر شرکت بلامانع است و میتوانید بار آزاد دریافت کنید و اسناد و مدارک حمل را میتوانید از نمایندگان این شرکت در سراسر جهان دریافت کنید.
چه مدتی میتوانیم داخل کشور بمانیم؟داخل هر کشوری حداکثر یک ماه.
سوالات بیشتردر صورتی که نیاز به مشاوره دارید میتوانید با مشاوران ما در ارتباط باشید 02156761168